O Bir Spor Gönüllüsü; Zeynep Selgur

Spor Gönüllüleri Derneği ilkeleri , hedefleri ve uluslararası perspektifi ile Spor alanında Türkiye’nin önemli referanslarından biri hedefi ile yola çıktı. Zeynep Selgur Gönüllülük ilkesi ile sporda ki ticari yönetim deneyimini bütünleştirerek , Türkiye’ye spor alanında fayda sağlamak amacıyla Spor Gönüllüleri Derneği Yönetiminde görev aldı.

Zeynep Selgur’u yakından tanıyalım…

İsviçre’de Mont-Choisi College’den mezun olan Zeynep Selgur, Harvard Business School’un yönetici programını tamamladı. 1.985 yılında Boyner Grubu’nda çalışmaya başlayarak perakende sektörüne adım attı. 12 yıl boyunca Benetton Türkiye, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler Genel Müdürlüğü görevini yürüttü ve ardından Benetton Türkiye, Divarese ve T-box’ın Genel müdürlüğü görevini üstlendi. Selgur 2.014 yılından bu yana , İş Girişim Sermayesi yatırımı olan Sportive A.Ş.nin Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Sportive A.Ş. ; Perakende, Toptan, on-line kanallarında ve 315 spor klübü , 14 spor federasyonuyla direkt çalışan , Türkiye’nin en büyük yerli sermaye Spor Şirketidir.

BMD ve YASED Derneklerine üye olan, TOBB Genç Girişimciler Mentorü olan Selgur, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca biliyor.

Post a Comment

#sporgönüllüsüyüz